ПеревезенняУмови конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу (далі - Умови), розроблені відповідно до статті 44 Закону України „Про автомобільний транспорт”, на  підставі пункту 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081.

Метою конкурсу є визначення підприємства (організації) для організації забезпечення роботи районного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на приміських  автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України „Про автомобільний транспорт”.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації):

- що  надають послуги з перевезень;

- провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

- представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

- подали для участі в конкурсі документацію, оформлену неналежним чином, або таку, що містить неправдиву інформацію.

Претендент – підприємство (організація), повинен відповідати вимогам щодо:

- досвіду роботи підприємства з питань організації перевезень пасажирів;

- наявності фахівців з вищою освітою та стажем роботи в галузі автомобільного транспорту;

- наявності технічних засобів для виконання функцій з підготовки та проведення засідань районного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району;

- наявності спеціалізованого програмного забезпечення та матеріальних ресурсів для роботи з питань організації пасажирських перевезень.

Претендент для участі у конкурсі подає заяву  та документи згідно  із  затвердженим переліком.

Документи подаються в термін, вказаний у публікації про оголошення конкурсу в засобах масової інформації. Документи, які надійшли після встановленого терміну, або подані в неповному обсязі, не розглядаються і повертаються претенденту.

Всі зауваження та недоліки при подачі документів на участь в конкурсі підприємства (організації) мають можливість виправити на протязі двох днів та подати документи повторно.

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі у конкурсі, або умов проведення конкурсу заявник може звернутися у сектор інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Рішення про результати конкурсу приймаються конкурсним комітетом на закритому засіданні у присутності не менше ніж половини його складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсного комітету.

Переможець конкурсу оголошується на засіданні конкурсного комітету  із  запрошенням усіх претендентів.

Якщо в конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу може бути визнаний цей претендент.

Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу оформляються протоколом, який підписується всіма членами конкурсного комітету та вводиться в дію розпорядженням голови районної державної адміністрації.

З переможцем конкурсу райдержадміністрація укладає договір терміном на 3 роки.

У разі порушення Умов проведення конкурсу особи, які вважають що їх право порушено, можуть звернутися з відповідною скаргою до організатора. Скарга може бути подана не пізніше 10 днів після одержання копії рішення Комітету.

Організатор після одержання скарги перевіряє зазначені факти. У разі виявлення порушень організатор скасовує рішення Комітету з визначення переможця конкурсу. Відповідь скаржнику надається протягом 30 календарних днів з моменту одержання скарги.

Перелік

документів, що подаються для участі  в конкурсі  з визначення підприємства (організації)  для здійснення функцій робочого органу

Заява для участі в конкурсі за формою, згідно з додатком;

копія статуту (належним чином завірена) та виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

інформація щодо підтвердження досвіду роботи підприємства та фахівців у сфері організації пасажирських автоперевезень не менше трьох років;

інформація про наявність матеріально-технічного забезпечення.

Остання зміна сторінки: 16-01-2014 12:29