ГОЛОВА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОСПІЛКУВАВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ С. БІЛА ЦЕРКВА

14 січня голова державної адміністрації Дмитро Андріюк відвідав с. Біла Церква, де провів особистий виїзний прийом громадян. Із проханнями до сільської ради, де проходило спілкування керівника району із мешканцями, прийшло 11 жителів села.

Основним наболілим питанням в Білій Церкві наразі залишається питання перебоїв з електропостачання. Саме з ним прийом відвідали 8 білоцерківців. Вони поскаржились, що у години пікових навантажень на електромережу, особливо у святкові дні, вона не витримує і автоматика відключає електропостачання. Це спричиняє незручності в побуті та роботі місцевих підприємців. Рахівським РЕМ у 2013 році вже розпочато роботи із заміни зношених частин електромереж на частині вулиць с. Біла Церква, проте для остаточного вирішення проблеми цього не вистачає, стверджують мешканці.

Троє жителів Білої Церкви звернулись із проханням заміни вікон та облаштування внутрішньої вбиральні у місцевій школі.

По всім порушеним питанням голова держадміністрації дав відповідальним особам доручення у найкоротші терміни вивчити ситуацію та запропонувати шляхи їх вирішення.

2014-01-14 13.12.18Крім того у рамках робочої поїздки спільно із начальником служби цивільного захисту у Рахівському районі ТУ МНС України у Закарпатській області Олександром Тушером голова держадміністрації проінспектував наявність та стан пожежних водойм і гідрантів у кількох населених пунктах району. “Безпека мешканців – це наша з вами відповідальність”, - наголосив він на зустрічі зі службовцями пожежних частин, які відвідав. “Розміщення водойм і гідрантів має бути сплановане так, щоб мінімізувати витрати ресурсів і часу при роботі пожежників. У той же час вони мають відповідати всім нормам.”

Остання зміна сторінки: 15-01-2014 18:26