Рахівщина готується до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

У вівторок, 14 січня, в Рахівській районній адміністрації на чолі з керівником апарату РДА Оленою Кабаль відбулося засідання організаційного комітету із підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Присутні, обговорили питання стосовно реалізації в регіонах завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря.

IMG_1782На виконання доручення глави держави, в районі заплановано ряд заходів. Зокрема, Рахівською центральною районною бібліотекою видано збірку ,,Тарас Григорович Шевченко та Рахівщина”. У виданні зібрано інформацію про пам’ятники Тарасу Шевченку, які розміщено на території Рахівського району. Також представлено вірші місцевих авторів, присвячені великому Кобзарю та статті з місцевої газети ,,Зоря Рахівщини” за останні роки, які висвітлюють заходи присвячені вшануванню митця.

- Президент України Віктор Янукович визначив одним із пріоритетних завдань влади - створення умов для подальшого розвитку культури і духовності українського суспільства, адже це той неоціненний скарб народної творчості, який передається із покоління в покоління, - зазначила керівник апарату Олена Кабаль.

Міський голова Ярослав Думин повідомив присутніх про те, що найближчим часом будуть здійснені заходи благоустрою парку Шевченка в місті Рахів, в тому числі реконструйовано пам’ятник видатному письменнику, відремонтовано освітлення та замінено лавки.

- У період відзначення 200-річного ювілею від дня народження Тараса Шевченка навчальні заклади Рахівщини приділяють цьому питанню особливу увагу, адже вивчення творчості Великого Кобзаря має важливе значення у вихованні сучасного покоління, яке підростає. Саме тому у районному плані святкування 200-річного ювілею Тараса Шевченка передбачена велика кількість заходів для дітей та молоді, - повідомила присутнім методист РМК управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Новаковська.

За підсумками засідання організаційного комітету керівником апарату РДА Оленою Кабаль визначено ряд завдань та термін їх виконання.

Остання зміна сторінки: 14-01-2014 17:02