Детінізація економіки на контролі в РДА

25 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації відбулася нарада про стан наповнення бюджетів всіх рівнів у 2013 році та щодо заходів з детінізації економіки в районі.

За інформацією начальника ДПІ у Рахівському районі Владислава Кича за січень-листопад 2013 року до бюджетів всіх рівнів надійшло 61117,4 тис. грн., що на 2,0 % більше, ніж за відповідний період 2012 року. Планові показники виконано на 103,6 %, додатково надійшло 361,2 тис. грн. До місцевих бюджетів надійшло 50776,0 тис. грн. платежів, що на 7,2 % перевищує обсяг минулорічних надходжень. Доведені показники виконано на 108,9 %. На рахунки платників податків відшкодовано 4174,7 тис. грн. податку на додану вартість.

- Значна увага у районі приділяється детінізації економіки. Міндоходів затверджено стратегічний напрям роботи – боротьба з тіньовою економікою, основною метою є протидія ухилення від сплати податків та інших платежів, на що спрямовано роботу як податкової інспекції, так і райдержадміністрації – зазначив Валерій Сабов. - Та все ж, попри непростий рік, завдяки зусиллям влади, на виконання доручень Президента, нам вдасться завершити фінансовий рік без боргів.

Також заступник керівника району звернув увагу на необхідності виконання у повному обсязі та навіть перевиконання надходжень до бюджетів усіх рівнів за підсумками 2013 року.

Остання зміна сторінки: 25-12-2013 17:30