Звітували про роботу спостережної комісії

19 грудня на черговому засіданні прозвітували про роботу спостережної комісії за 2013 рік та затвердили план на 2014 рік.

Як зазначив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Василь Неміш на протязі звітного року особлива увага зверталась на роботу служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а саме щодо надання послуг соціальної адаптації звільненим з місць позбавлення волі та проведення профілактичної роботи щодо попередження дитячої злочинності та бездоглядності, ведення профілактичного обліку дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей, які зазнали насильства в сім’ї задля удосконалення роботи з сім’ями та вивчення їх проблем. Спостережною комісією райдержадміністрації здійснювалась ефективна взаємодія з органами райвідділу МВС України в Закарпатській області, кримінально-виконавчою інспекцією в Рахівському районі та громадськими організаціями.

На порядку денному також розглянули питання про надання послуг Рахівським територіальним центром соціального обслуговування, про роботу дільничних інспекторів Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області з особами умовно-достроково звільненими з місць позбавлення волі та про роботу кримінально-виконавчої інспекції в Рахівському районі.

Керував роботою спостережної комісії голова РДА Дмитро Андріюк.

Остання зміна сторінки: 19-12-2013 17:25