Святий Миколай завітав до райдержадміністрації

19 грудня, в райдержадміністрації відбувся новорічний ранок присвячений Дню Святого Миколая. Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам’ятають його та шанують, як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Діда Мороза.

IMG_1625Вже стало традицією, що в День Святого Миколая районна влада влаштовує для малечі новорічні ранки, готує солодкі подарунки. Ранок могла відвідати кожна дитина. Дітки, виступили на новорічно-різдвяну тематику – розказували вірші, співали пісні, танцювали. Чимало вражень подарували присутнім та отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.

З днем Святого Миколая малечу та дорослих привітали голови райдержадміністрації та ради Дмитро Андріюк та Микола Беркела.

- Діти потребують особливої уваги та турботи зі сторони IMG_1649дорослих, - зауважив Дмитро Андріюк.  – У той же час, вони, як усі ми, з нетерпінням чекають дива, вірять у казку. Тому завдання влади цю казку подарувати. Сьогодні влада розуміє важливість і необхідність вироблення стратегії розвитку держави – її майбутнього. Найбільший скарб країни – це її діти. Яким виросте молоде покоління, такою буде наша держава. Тому важливою для реалізації є соціальна Ініціатива Президента ,,Діти – майбутнє України!”.

Остання зміна сторінки: 20-12-2013 13:29