Обговорили наступні кроки газифікації району

19 грудня заступник голови райдержадміністрації Юрій Бендак провів нараду щодо будівництва кільцевого газопроводу по території Рахівського району, а саме по маршруту с. Нижня Апша (Тячівський р-н) - с. Середнє Водяне (Рахівський р-н) - смт. Солотвино (Тячівський р-н). Участь у нараді взяли начальник Тячівської філії ПАТ «Закарпатгаз» Володимир Поляков, головний архітектор району Олександр Боднарчук, начальник управління Держземагенства у м. Рахів і Рахівському районі Юрій Дзядів, завідувач сектору інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Михайло Штефура, представник інспекції ДАБК у Закарпатській області Олександра Колосова, завідувач сектору з надання адмінпослуг РДА Володимир Руснак та начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Віктор Турок.

Нарада стала продовженням робочої зустрічі голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка з керівництвом ПАТ “Закарпатгаз” у липні цього року. Тоді темою розмови були перспективи газифікації району та найближчі плани щодо подання «блакитного палива» до сіл Середнє та Верхнє Водяне Рахівського району. Газифікація останніх проходить стадію узгодження шляхів прокладання газопроводу.

2013-12-19 11.16.11

На нараді Володимир Поляков ознайомив присутніх із картографічними матеріалами проходження газопроводу. На сьогодні запроектовано і отримано відповідний дозвіл на будівництво газопроводу від с. Нижня Апша по території Тячівського району до існуючого газопроводу в с. Середнє Водяне, який був збудований ще у 1993 р. Спеціалісти провели обстеження існуючого газопроводу та визначили ділянки, які потребують ремонту, заміни труби  чи заміни обшивки. Газорозподільна підстанція у Середньому Водяному, на жаль, зруйнована, тому є необхідність будівництва нової. Всі зазначені зміни та проблеми відображені в картографічних матеріалах, які залишаються в райдержадміністрації для опрацювання.

Представники підприємства звернулись із проханням надати їм підтримку в організаційних питаннях, зокрема в знаходженні спільної мови із головами населених пунктів, які першими мають відстоювати інтереси своїх мешканців та сприяти покращенню їх добробуту. Адже попереду роз’яснювальна робота щодо перспектив такого будівництва серед місцевого населення та отримання погодження від громади.

За підсумками наради Юрій Бендак доручив сектору надання адміністративних послуг провести роботу із районними службами стосовно отримання відповідних погоджень. Крім того управлінню Держземагентства було доручено вивчити належність територій, через які проходить трубопровід для уникнення суперечок при оформленні належної документації. Також заплановано робочу поїздку до с. Середнє Водяне для обговорення з громадою села потенційного будівництва.

Остання зміна сторінки: 19-12-2013 19:01