Обговорили стан боротьби із нелегальними перевезеннями

17 грудня у райдержадмінінстрації при заступнику голови Юрію Бендаку відбулась робоча нарада щодо нелегальних перевезень та стану організації пасажирських перевезень. Участь у обговоренні актуальної наразі проблеми взяли представники автоінспекції ВДІ Рахівського району, відділу державного контролю Укртрансінспекції у Закарпатській області, а також відділу розвитку інфраструктури управління економіки та сектору взаємодії правоохоронних органів та мобілізаційної роботи райдержадміністрації.

Юрій Бендак інформував присутніх про роботу створеної у квітні цього року робочої групи по боротьбі з нелегальними пасажирськими перевезеннями на території району. Представники відділу держконтролю Укртрансінспекції доповіли про результати проведених перевірок з метою виявлення порушників. Про складені протоколи на адміністративні порушення повідомив і державний автоінспектор ВДІ Рахівського району.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів адміністрації було доручено підготувати інформацію  про перевезення дітей, учнів та педагогів  до навчальних закладів і додому. До боротьби із нелегальними перевезеннями на території Рахівщини було вирішено також залучити в межах компетенції ДПІ у Рахівському районі.

Остання зміна сторінки: 17-12-2013 18:55