«Партнерство «Відкритий Уряд»

ПартнерствоУ вересні 2011 року Україна приєдналася до міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», підтвердивши, що поділяє основні принципи Партнерства: забезпечення прозорості державного управління, залучення громадськості до формування та реалізації державної політики, протидія корупції та впровадження нових інформаційних технологій.

На початку 2012 року у тісній співпраці з громадськістю Кабінет Міністрів України розробив національний план дій з впровадження Ініціативи. План на 80 відс. складається з заходів, запропонованих громадськістю.

Пропонуємо вашій увазі ЗВІТ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ В УКРАЇНІ ІНІЦІАТИВИ «ПАРТНЕРСТВО «ВІДКРИТИЙ УРЯД» (ЛИПЕНЬ 2012 РОКУ – ЖОВТЕНЬ 2013 РОКУ) за посиланням: www.carpathia.gov.ua

Остання зміна сторінки: 17-12-2013 12:56