До уваги керівників підприємств агро-харчової та суміжних галузей

Відновлювані джерелаУ Вас є можливість взяти участь в конкурсі пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів (включаючи впровадження стандарту енергетичного менеджменту ISO 50 001) та використанню відновлюваних джерел енергії (включаючи встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів та інш).

В рамках конкурсу буде відібрано 50 пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей (включаючи підприємства, що виробляють обладнання для відновлюваної енергетики),  яким Проект надасть підтримку, підготувавши відповідні бізнес-плани та сприяння в залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів.

Для участі в конкурсі зацікавлені підприємства мають заповнити та надіслати до Проекту (електронна адреса: I.Kyrylchuk@unido.org) не пізніше 24 грудня  2013 року анкету, що можна завантажити з сайту проекту (www.reee.org.ua).

Додаткову інформацію можна отримати у національного координатора проекту Кирильчука Ігоря

тел. +38(050)330-42-64;

e-mail: I.Kyrylchuk@unido.org.