На Рахівщині розпочався Міжнародний турнір з боксу на призи Олександра Ледиди

12 грудня у приміщенні спортивної зали Рахівської ЗОШ №2 відбулось урочисте відкриття Першого Міжнародного турніру з боксу на призи голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди. Саме за його ініціативою, з метою популяризації та розвитку боксу, підвищення майстерності юних боксерів з Рахівщини та інших куточків України і світу, розвитку дружніх взаємовідносин між спортсменами на міжнародному рівні започатковано даний турнір.

vp1OANcjyqYВідкрили змагання за дорученням очільника ОДА голови Рахівської райдержадміністрації та райради Дмитро Андріюк і Микола Беркела. Передавши спортсменам вітання від керівника області, Дмитро Андріюк наголосив на тому, що держадміністрація позитивно оцінює всі спортивні починання і сприятиме їх розвитку та зростанню масштабів таких змагань. Господар та організатор турніру, директор Рахівської ДЮСШ Віталій Урбан висловив вдячність за підтримку керівництву області та району, а також підприємцям Рахівщини, які долучились до організації спортивної події.

Численні глядачі, гості турніру та учасники із різних областей України, з Білорусії, Молдови, Росії та Німеччини отримали також настанови та побажання від почесного гостя, екс-чемпіона світу серед професіоналів за версією WBA у напівсередній вазі Юрія Нужненка. За дотриманням правил турніру слідкувала команда суддів першої та міжнародних категорій ЕАБА та АІБА з України, Молдови та Білорусії на чолі із головним суддею Анатолієм Золотарем. Турнір розпочали учасники молодшої вікової групи, серед яких на ринзі виступили і спортсмени Рахівщини. Закриття турніру та нагородження переможців відбудеться 14 грудня.

Остання зміна сторінки: 13-12-2013 15:56