У райдержадміністрації обговорили стан пільгових перевезень

12 грудня у райдержадміністрації при заступнику голови Юрію Бендаку відбулась нарада щодо безоплатного перевезення  громадян, які мають право на пільги. Участь у нараді взяли також начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Спасюк, відповідальні працівники управління та перевізники району.

Питання, винесені на порядок денний, стосувались стану нарахування та фінансування компенсації за пільговий проїзд перевізникам  протягом січня-листопада 2013 року, а також стан діючих дозволів на перевезення автомобільним транспортом та проведення моніторингу обсягів автоперевезень громадян, які мають право на пільги.

Для Рахівського району обсяг субвенцій держбюджету на автоперевезення на 2013 рік становить  1 402 400,00 грн., на перевезення залізничним транспортом - 390 800,00 грн. У 2013 році такі договори на пільгове перевезення були укладені із ТзОВ «Бочкор і сини», ТзОВ «Омега-Транс-УА», ПП Влад Н.І., а також Івано-Франківською дирекцією залізничних перевезень на загальну суму 1 793 200 грн.

На сьогоднішній день у ТзОВ «Бочкор і сини» діючий один рейс по маршруту Рахів-Чорна Тиса (Подерей), у ТзОВ «Омега-Транс-УА» діючі шість маршрутів, а саме: Рахів-Лазещина,  Рахів-Кобилецька Поляна, Рахів-Косівська Поляна, Рахів-Стримба, Рахів-Водиця,  Рахів-Богдан (Бребоя). Наразі райдержадміністрацією проводиться робота по моніторингу автоперевезень пільгових категорій громадян для їх якомога повнішого охоплення та підвищення якості таких перевезень.

Остання зміна сторінки: 13-12-2013 11:20