Аналіз власних вмінь, навичок, здібностей та талантів передують успішному працевлаштуванню

У четвер, 12 грудня, за участі голови Рахівської райдержадміністрації Дмитра Андріюка відбувся круглий стіл стосовно першочергового працевлаштування молоді.

Участь в засіданні взяли 35 осіб, в тому числі випускники навчальних закладів 2013 року, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

У ході засідання присутні знайомились з кроками, що передують успішному працевлаштуванню, а саме - аналізу власних вмінь, навичок, здібностей, талантів, визначення професійної сфери, аналіз ринку праці і актуальності професії, вибір професії, вивчення законодавства, складання резюме, тощо.

Під керівництвом фахівця центру зайнятості слухачі знайомились з ,,Картою суміжних професій”, новими професіями на ринку праці, визначали навички та вміння, потрібні для тих чи інших професій. Учасники вчилися складати резюме, техніці співбесіди з роботодавцем.

- У навчальних закладах району для випускників шкіл надаються індивідуальні консультації, проводяться інформаційні семінари, семінари-тренінги, семінари з техніки пошуку роботи з довготривалого безробіття. Створюються умови для надання групових та індивідуальних профконсультаційних послуг, - проінформував учасників заходу в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Василь Писар.

- Отримані знання та навички допоможуть молодим випускникам прискорити пошук такої необхідної роботи, а районна влада, на виконання доручень глави держави, працюватиме над створенням нових робочих місць для мешканців Рахівщини, - зазначив голова адміністрації Дмитро Андріюк.

Остання зміна сторінки: 12-12-2013 16:11