Проведення Тижнів правових знань сприяє підвищенню правової культури

На виконання Указу Президента України № 1149 ,,Про Всеукраїнський тиждень права”, розпорядження Кабінету Міністрів України № 611-р ,,Про затвердження плану заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права”, наказу Міністерства юстиції України та розпорядження голови Закарпатської ОДА з 9 по 13 грудня в Рахівській райдержадміністрації проводиться Всеукраїнський тиждень права.

З метою належного проведення правоосвітнього заходу в адміністрації поповнені кутки правових знань, громадяни мають змогу отримати правову допомогу та консультацію з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації. Проводяться також й інші просвітницькі заходи, спрямовані на поширення правових знань та підвищення рівня правової культури населення.

Юридичним відділом апарату райдержадміністрації проводиться виставка на правову тематику. Відвідати її можуть всі бажаючі.

При райдержадміністрації також діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги, в якій громадяни можуть отримати консультацію спеціалістів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу містобудування, архітектури, відділу агропромислового розвитку, міськрайонного управління Держземагенства, юридичного відділу райдержадміністрації.

Крім того, 9 та 11 грудня до громадської приймальні з надання безоплатної допомоги звернулось 4 мешканці м. Рахів, з питань сімейного права, а саме встановлення опіки над дитиною-сиротою, щодо земельного законодавства – приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та щодо бюджетного законодавства - виплати дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби. Заявники отримали повне, обґрунтоване роз’яснення своїх прав відповідно до чинного законодавства України.

Слід зазначити, що проведення Тижнів правових знань сприяє підвищенню правової культури, а це - важлива складова процесів здійснення суспільно-правової реформи в країні, утвердження верховенства права в усіх сферах соціального буття, свободи, різноманітних способів і форм реалізації правового статусу особи, її прав.

Остання зміна сторінки: 12-12-2013 15:07