Голова державної адміністрації поспілкувався з жителями Ділового

10 грудня голова державної адміністрації Дмитро Андріюк провів виїзний прийом громадян у с. Ділове. Такий вид спілкування із жителями Рахівщини - одна із необхідних форм роботи державної адміністрації, адже не всі громадяни мають можливість самотужки вирішити щоденні проблеми гірського населеного пункту.

Цього разу до очільника району звернулися п'ятеро жителів села. Більшість із них потребували матеріальної допомоги. Одна із мешканок села попрохала посприяти у працевлаштуванні її сина. Житель села, голова багатодітної сім'ї, розповів про труднощі в оформленні паспортів громадянина України для своїх дітей. Голова держадміністрації пообіцяв допомогти всім заявникам у межах своєї компетенції. "Соціальна складова у нашій роботі - одна із найважливіших. Ми повинні приділяти максимум уваги тим категоріям населення, які потребують захисту з боку держави", - зазначив голова адміністрації у розмові із сільським головою Людмилою Романюк.

За 11 місяців до райдержадміністрації надійшло 39 звернень від 52 мешканців Ділового. Більшість заяв стосувались надання матеріальної допомоги. Також громадяни звертались щодо пільгового перевезення пасажирів, електропостачання, призначення і виплати соціальних допомог, надання пільгового палива тощо.

Остання зміна сторінки: 11-12-2013 10:58