Вшанували працівників органів місцевого самоврядування

Цього четверга відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Зібралися на захід депутати, голови територіальних громад та громадськість міста Рахів.

Зі святом присутніх привітали голови районних держадміністрації і ради Дмитро Андріюк та Микола Беркела. До привітань також приєднався голова Рахівської міської ради Ярослав Думин.

IMG_1509Щирими оплесками вітали присутні нагороджених грамотами обласної ради, а також тих, хто отримав спільні відзнаки районних ради і держадміністрації, зокрема Володимира Борика, Івана Ватралу, Віталіну Гуцул, Петра Бочкора, Івана Пранничука, Василя Діміча, Ігора Климпуша, Марію Максимюк, Василину Рещук, Людмилу Романюк та багатьох інших.

- Саме на Вас, представників органів місцевого самоврядування покладенні обов’язки представництва інтересів громадян. Впевнений, що Ви на належному рівні справляєтеся із своїми завданнями. Гадаю, що у Вашій роботі неабияк допоможе Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, яка сприятиме  виконанню завдань Президента у сфері місцевого самоврядування. Тож зараз цей документ активно обговорюють у кожному куточку нашої держави, - зазначив Дмитро Андріюк.

Після офіційної частини своїми виступами працівників органів місцевого самоврядування вшанували аматори народного самодіяльного оркестру гуцульських інструментів РБК, вокальний квартет Рахівської дитячої музичної школи та учасники художньої самодіяльності Чорнотисянського сільського будинку культури.

Остання зміна сторінки: 06-12-2013 15:35