Виготовлення Схеми планування на завершальному епапі

05 грудня при першому заступнику голови адміністрації Валерію Сабову відбулася нарада по питанню завершального етапу виготовленню Схеми планування території Рахівського району.

В нараді взяли участь голови міської, селищних та сільських рад, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, представники громадських організації, районних служб та підприємств району.

Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Олександр Боднарчук повідомив, що всі пропозиції від установ та громадян щодо Схеми планування прийняті та були враховані в процесі виготовлення.

Голова Рахівської міської ради Ярослав Думин порушив питання щодо розміщення міні ГЕС у Рахівському районі.

Валерій Сабов зазначив, що дана Схема дасть змогу затвердити стратегічний план розвитку Рахівщини на 20 років. Крім цього, завдяки документу буде доступне раціональне, з розрахунком на перспективу, використання наявної території де найбільш сприятливі умови для залучення інвестицій.

Остання зміна сторінки: 06-12-2013 10:05