Голова державної адміністрації провів прийом громадян

У вівторок, 3 грудня, голова державної адміністрації Дмитро Андріюк провів черговий особистий прийом громадян. Основними питаннями, які турбували мешканців Рахівщини у їх усних зверненнях були виділення матеріальної допомоги, покращення житлових умов та працевлаштування.

Так, зокрема, мешканка с. Чорна Тиса звернулась із проханням посприяти й добудові її будинку, адже теперішнє житло ремонту не підлягає. Дане питання неодноразово поставало на порядку денному,  в межах компетенції районна адміністрація сприяє вирішенню ситуації на краще.

Мешканка смт. Ясіня звернулась із проханням з набуття права власності на земельну ділянку, яка  колись знаходилась у користуванні її чоловіка.

Мешканець с. Косівська Поляна попрохав допомоги у його лікуванні, адже чоловік потребує операції на коліні, яку можливо провести тільки за межами району.

Всі порушені питання голова державної адміністрації залишив на контролі та доручив керівникам відповідних структурних підрозділів надати вичерпну інформацію стосовно порядку їх вирішення.

Остання зміна сторінки: 04-12-2013 16:40