![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Тематичний вечір до Міжнародного дня інвалідів під назвою ,,Людським теплом і добротою хай зігріваються серця” відбувся 03 грудня у Районному будинку культури.
Діти з обмеженими можливостями співали, танцювали і просто приємно проводили час. Під час заходу провели концерт за участі вихованців Районного будинку культури.
І яке ж свято без подарунків? Кожна дитина отримала такий очікуваний дарованець.
Вечір став можливим завдяки підтримці голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка, районного товариства Червоного Хреста України та Рахівської районної громадської організації ,,РахівЕкоТур”, і безпосередньо керівників даних організацій Марії Мартин та Вікторії Губко.
Остання зміна сторінки: 04-12-2013 11:08