Напередодні професійного свята – Дня працівників прокуратури, голова РДА Дмитро Андріюк та голова райради Микола Беркела привітали працівників органів прокуратури України, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості, з професійним святом. День працівників Прокуратури святкують в Україні 1 грудня.

IMG_1411- Інститут прокуратури має велике значення у розбудові правової і демократичної держави, утвердженні верховенства права та закону. Ваша праця спрямована на захист інтересів держави та громадянина, ви стоїте на сторожі громадянського миру та спокою, захищаючи права та свободи кожного мешканця Рахівщини, - з цими слова очільник району Дмитро Дмитрович звернувся до працівників органів прокуратури.

Вже традиційно, керівники району вручили спільні грамоти райдержадміністрації, районної ради та символічні подарунки.

За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу зміцнення законності та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників прокуратури грамотами нагородили: прокурора прокуратури Рахівського району юриста 3 класу Інну Глушман, заступника прокурора Рахівського району молодшого радника юстиції Лесю Кабаль, прокурора прокуратури Рахівського району юриста 3 класу Юрія Нам’яка, водія прокуратури Рахівського району Василя Никірку, ветерана органів прокуратури Михайла Остолоша, прокурора IMG_1415прокуратури Рахівського району юриста І класу Христину Сич та ін.

До привітань також приєдналися голова Рахівської міської ради Ярослав Думин та начальник Рахівського РВ УМВС України у Закарпатській області Віталій Шимоняк.

Остання зміна сторінки: 29-11-2013 13:21