ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ДЕВ’ЯТЬ МІСЯЦІВ

На засіданні колегії, яка відбулася  27 листопада,  підбито підсумки економічного та соціального  розвитку району за 9 місяців та виконання  бюджету за цей же період. Йшлося також  про інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної форми власності на території району.

За підсумками комплексної оцінки соціально-економічного  розвитку районів  і міст області  у січні – вересні Рахівщина за всіма напрямками  займала 7-ме та 5-те  місця.  Це підкреслив начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Віктор Турок. Він відзначив позитивні сторони економічної діяльності – зростання реалізації продукції у меблевій та легкій промисловості, збільшення виробництва сільськогосподарської продукції, обсягів надання туристичних послуг, більше від завдання мобілізовано податків і зборів до Зведеного бюджету та ін., зупинився на негативних тенденціях (зменшення обсягів прямих  іноземних інвестицій, відсотка оплати за теплопостачання, водопостачання та водовідведення, погашення заборгованості із виплат заробітної плати).

Про стан надходження податків та зайнятість населення присутніх  ознайомили начальник ДПІ  В. Кич та начальник РЦЗ  Я. Тулайдан. Про заходи щодо ліквідації заборгованості зарплати та боротьби з тіньовою економікою інформувала М. Спасюк – начальник управління соціального захисту населення РДА.

У виступі начальника фінансового управління  РДА О. Ластовичак мова йшла про підсумки  виконання бюджету за 9 місяців. А про виконання місцевих бюджетів розповіли  голови виконкомів Кобилецько-Полянської селищної та Білоцерківської сільської рад Б. Либавка і Ю. Беріндє.

Про заходи Держземагентства щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної форми власності на Рахівщині доповів начальник управління Держземагентства у районі Ю. Дзядів.

Керував роботою колегії перший заступник голови райдержадміністрації В. Сабов.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Зоря Рахівщини

Остання зміна сторінки: 28-11-2013 13:00