Відвідали учасницю Першого з’їзду Народних Комітетів

27 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов відвідав учасницю Першого з’їзду Народних Комітетів Закарпатської України Марію Студеняк.

Пані Студеняк народилася в селищі Ясіня. У листопаді 1944 року від ясінянської молоді Марію Степанівну відправили делегатом на Перший з’їзду Народних Комітетів Закарпатської України.

- Згадуючи ті події, не можу не радіти, що ми підтримали Маніфест про возз’єднання рідного Закарпаття з Україною. Ми знали, що це правильний вибір, – розповіла Марія Студеняк.

Працювала делегат у Квасівській школі вчителем біології і хімії, завучем, а згодом – директором школи. Брала активну участь у громадському житті села. Була депутатом Квасівської сільської ради кількох скликань.

Марія Степанівна удостоєна звання ,,Відмінник освіти”, нагороджена медаллю ,,За трудову доблесть”.

- 69 років тому було прийнято доленосне для Закарпаття рішення про возз’єднання краю із тодішньою радянською Україною. Сьогодні Україна – самостійна держава і наш край, завдяки Вам, є її частиною, - зазначив під час зустрічі Валерій Сабов. - Хочу запевнити, що районна влада на виконання завдань Президента України, сприятиме консолідації суспільства навколо ідеї української державності, як і Ви це зробили у далекому 1944 році.

Остання зміна сторінки: 27-11-2013 18:02