Збереження історичної пам’яті є важливим у встановленні свідомої нації

25 листопада у Рахівській РДА відбулася нарада під головуванням керівника апарату Олени Кабаль. Участь у нараді взяли працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

- Ступінь розвитку держави залежить від консолідації народу, який формує цю державу. Наскільки нація згуртована, настільки менше конфліктів у суспільстві, на шляху до свого розвитку. Районна влада, зі свого боку, сприятимемо у організації заходів, спрямованих на збереження історичної пам’яті, консолідації навколо ідеї української державності. Саме на цьому не раз акцентував увагу і глава держави, - зауважила Олена Кабаль.

Сьогодні, враховуючи історичні умови формування української державності, сучасний стан розвитку українського суспільства, можна сказати, що не може існувати єдиного суспільства, яке не зберігає і не пам’ятає свого минулого, своєї історії.

Спільною думкою присутніх стала теза, що у часи всесвітньої глобалізації задля виховання високоосвічених людей, здатних стати людьми Світу і нести у цей Світ український світогляд, важливим фактором є збереження історичної пам’яті, що є важливим у встановленні свідомої нації.

Остання зміна сторінки: 26-11-2013 10:19