Готуються до проведення заходів Всеукраїнської акції ,,16 днів проти насильства”

Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми відбулося 22 листопада в райдержадміністрації. Головував – перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов.

Розглянули питання підготовки та проведення заходів Всеукраїнської акції ,,16 днів проти насильства”.

На виконання наказу міністерства соціальної політики від 17.09.2012 року № 581 ,,Про затвердження рекомендацій щодо проведення щорічної акції “16 днів проти насильства” на території Рахівського району” складено план заходів щодо проведення з 25 листопада по 10  грудня 2013 року Всеукраїнської акції ,,16 днів проти насильства”.

В рамках заходу заплановано організувати тематичні виставки дитячих малюнків, виставки книг у бібліотеках ,,Успішна жінка”, круглі столи з питань гендерної політики, вулична акція флеш-моб ,,Ми за мир у нашому домі”, виготовлення у навчальних закладах інформаційного стенду ,,Стоп насиллю” та інше.

Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту РДА Мирослава Демедюк зазначила, що про акцію, навчальні заклади проінформовано. Щомісячно в школах проводяться бесіди з психологами, школи забезпечені соціальними педагогами.

26 листопада у Білинській ЗОШ буде проведено круглий стіл з питань гендерної політики, 29 листопада у Ясінянській ЗОШ І-ІІІ ст № 1 буде проведено вуличну акцію флеш-моб ,,Мир за мир у нашому домі”, а з 2 по 5 грудня у Рахівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 буде проведено виставку дитячих малюнків.

Остання зміна сторінки: 23-11-2013 13:21