![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Цими вихідними Рахівщину відвідав Генеральний консул Угорщини в Ужгороді пан Йожеф Бачкаі. Метою візиту було обговорення розвитку угорської меншини у гірському районі Закарпаття, адже саме тут значну частину місцевого населення становлять угорці. У ході поїздки консул зустрівся із головою Рахівської райдержадміністрації Дмитром Андріюком, участь у візиті взяв також завідувач кафедри туризму Ужгородського національного університету к.с.н. Федір Шандор.
За ініціативою пана Йожефа Бачкаі та за підтримки місцевої влади було відновлено пошкоджені пам’ятні знаки на будівлі залізничного вокзалу смт. Ясіня в пам’ять про євреєв, які були угорцями чи рятувались в Угорщині від нацистських переслідувань у 1941 році.
Остання зміна сторінки: 25-11-2013 11:12