Рахівщину відвідав Генеральний консул Угорщини

Цими вихідними Рахівщину відвідав Генеральний консул Угорщини в Ужгороді пан Йожеф Бачкаі. Метою візиту було обговорення розвитку угорської меншини у гірському районі Закарпаття, адже саме тут значну частину місцевого населення становлять угорці. У ході поїздки консул зустрівся із головою Рахівської райдержадміністрації Дмитром Андріюком, участь у візиті взяв також завідувач кафедри туризму Ужгородського національного університету к.с.н. Федір Шандор.

---- (2)За ініціативою пана Йожефа Бачкаі та за підтримки місцевої влади було відновлено пошкоджені пам’ятні знаки на будівлі залізничного вокзалу смт. Ясіня в пам’ять про євреєв, які були угорцями чи рятувались в Угорщині від нацистських переслідувань у 1941 році.

Остання зміна сторінки: 25-11-2013 11:12