Всебічний розвиток підростаючого покоління - одне з пріоритетних завдань районної влади

21 листопада проведено засідання спостережної комісії райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули питання соціального захисту дітей, здійснення заходів щодо недопущення насильства над дітьми та проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, які схильні до правопорушень.- Всебічний розвиток підростаючого покоління, залучення їх до заняття спортом та популяризація здорового способу життя — одне з пріоритетних завдань районної влади, - наголосив голова РДА Дмитро Андріюк.

Олександр Паламарчук повідомив присутніх, про те, що протягом десяти місяців 2013 року неповнолітні із заявами про вчинення відносно них насильства в сім’ї в Рахівський РВ УМВС не зверталися.

За повідомленням служби у справах дітей, у них на обліку перебуває 50 дітей, що проживають у 20 неблагополучних сім’ях. Із них 2-є дітей зазнали насильства з боку батьків.

Працівниками служби у справах дітей постійно проводиться профілактична робота з батьками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах для недопущення вчинення насильницьких дій відносно своїх дітей. Основними причинами здійснення протиправних дій працівники служби вбачають у важких матеріально побутових умовах проживання сімей та зловживання батьками алкогольними напоями.

В роботі із захисту прав та інтересів дітей, є проблеми, які потребують вирішення. Зокрема, потребується активізація роботи щодо підтримки біологічної родини дитини, а саме: удосконалення роботи із сім’ями на місцях в кожному населеному пункті району та вивчення конкретних проблем сімей, надання допомоги у їх вирішенні, з метою недопущення дитячої бездоглядності.

За результатами засідання спостережної комісії було прийнято відповідне рішення. Контроль за виконанням рішення голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк залишив за собою.

Остання зміна сторінки: 22-11-2013 18:55