До адміністрації на “круглий стіл” завітали школярі

20 листопада в залі райдержадміністрації відбулось засідання “круглого столу” з активними представниками молоді, талановитими і активними школярами Рахівщини. Темою для розмови стала теза “Діти - майбутнє України”. Участь у засіданні взяли голова державної адміністрації Дмитро Андріюк, начальник управління освіти, молоді та спорту Михайло Клементєв, головний спеціаліст управління Мирослава Демедюк, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Володимир Томащук та директор районного Центру науково-технічної творчості Михайло Семенюк, а також більше тридцяти школярів.

У ході розмови здобутками своїх відомств у роботі з талановитою та активною шкільною молоддю поділились із присутніми Володимир Томащук та Михайло Семенюк. Вони наголосили, що саме завдяки їх вихованцям, які представляють Рахівський район на різноманітних конкурсах, Рахівщина здобуває позитивний імідж на обласному та всеукраїнському рівні. Приєдналися до них і Михайло Клементєв та Мирослава Демедюк.

2013-11-20 14.34.17У невимушеній обстановці презентували свої досягнення та розповіли про свої захоплення учасникам бесіди і самі школярі. Так, зокрема, юна художниця Ольга Ворохта крім того, що познайомила присутніх зі своїми картинами, одну із них подарувала на згадку голові адміністрації. Поет Михайло Сочка поділився своєю лірикою та зачитав кілька ліричних віршів, які принесли йому перемогу на Всеукраїнському конкурсі “Поезія душі і серця”. Гуртківці-техніки, природознавці, вокалісти, спортсмени, майбутні скульптори мали змогу висловити своє бачення гурткової роботи, висловити пропозиції та поспілкуватись про напрямки розвитку шкільної молоді.

2013-11-20 14.28.36Дмитро Андріюк підрезюмував розмову, наголосивши, що ініціатива завжди має йти від молоді, а завдання влади – максимально сприяти її починанням та фізичному й духовному розвитку. “Таке завдання перед нами поставив Глава держави. Саме його соціальні ініціативи спрямовані на забезпечення нашого з вами майбутнього”, - зазначив він. Крім того він висловив побажання подальших зустрічей із молоддю у менш формальній обстановці, щоб школярі могли відкритіше контактувати між собою та органами державної влади.

Більше фото із заходу ви можете переглянути в альбомі на офіційній сторінці адміністрації в соціальній мережі Facebook.

Остання зміна сторінки: 21-11-2013 15:27