Голова РДА оглянув гурткову роботу

19 листопада голова адміністрації Дмитро Дмитрович здійснив візити в навчальні заклади міста Рахів, сіл: Чорна Тиса та Лазещина, з метою оглянути гурткову роботу.

- На сьогодні соціальний інститут позашкільної освіти сприяє створенню додаткових умов для духовного, інтелектуального та фізичного розвитку дитини, - наголосив очільник району. - Позашкільна освіта покликана забезпечити кожній дитині можливість у вільний час розвивати та поглиблювати свої здібності, організовувати свій вільний час з користю.

IMG_1202В районі діють гуртки різного напряму6 екологічні, хореографічні, театральні, циркові, виготовлення сувенірів, студія образотворчого мистецтва, естрадної пісні та інші. Кожен з цих гуртків посів вагоме місце в системі безперервної освіти і став її невід’ємною ланкою.

Позашкільною освітою охоплено 3399 школярів. З них 1315 учнів – при РЦНТТ, 1196 – при РБДЮТ, 886 вихованців займаються у спортивних секціях ДЮСШ. В кожному навчальному закладі Рахівщини діють від 4 до 12 гуртків.

Упродовж останніх років відбувається процес реформування позашкільної освіти: триває пошук нових ідей функціонування позашкільного закладу, нових форм і методів творчого розвитку дітей. Цьому сприяють нові соціальні ініціативи Президента України ,,Діти – майбутнє України”.

Остання зміна сторінки: 20-11-2013 17:01