Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

15 листопада у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Участь у даному заході взяв начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області, член Спілки архітекторів України Микола Пігуляк, а також представники органів місцевого самоврядування, виконавці та розробники детальних планів територій.

На порядку денному обговорили детальні плани територій міні ГЕС дериваційного типу в смт. Кобилецька Поляна та селі Костилівка.

За затвердження вказаних детальних планів проголосували одноголосно.

Постановили пропонувати голові Районної державної адміністрації затвердити проекти детальних планів територій щодо розміщення малих гідроелектростанцій дериваційного типу на території смт. Коб. Поляна та с. Костилівка Рахівського району після проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Остання зміна сторінки: 17-11-2013 17:52