Медичне обслуговування горян має бути організоване на належному рівні, - Дмитро Андріюк

У п’ятницю, 15 листопада, голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк здійснив робочу поїздку до села Лазещина. Метою стала перевірка роботи місцевої амбулаторії, яка обслуговує близько 4 тис. місцевого населення. У ході поїздки він разом із начальником відділу охорони здоров’я держадміністрації Павлом Брехлічуком, головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Валентиною Шишвак та сільським головою Іваном Пранничуком зустрівся із місцевими підприємцями.

Основні питання, які обговорили, стосувались сільської медицини, якості надання медичних послуг сільському населенню. Найбільше підприємців цікавив порядок реформування медичної галузі та розподіл на різні рівні, через що відбувся перерозподіл обслуговуючого транспорту та інших ресурсів.

Дмитро Андріюк запевнив присутніх, що від реформи якість медичного обслуговування не погіршиться. Він дав доручення проаналізувати роботу медичного транспорту села та інших населених пунктів району.

У ході розмови учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності продовжити підготовку місцевої амбулаторії до зимового періоду. Адже цього року медичний заклад був забезпечений протічною водою і без централізованого опалення є ймовірність замерзання прокладених труб. Тому сільська рада погодилась підключити амбулаторію до власної котельні за умови фінансування відповідних робіт.

Остання зміна сторінки: 18-11-2013 12:28