Нелегко сьогодні працювати в сільському господарстві

День працівників сільського господарства — це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

У п’ятницю, 15 листопада голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк та голова районної ради Микола Беркела привітали працівників сільського господарства з їх професійним святом, яке цього року відзначають 17 листопада.

- Відомо, як нелегко сьогодні працювати в сільському господарстві. Від результатів вашої роботи залежить добробут кожної сім’ї і родини, економічні перетворення і соціальна стабільність, майбутнє району та держави, - звернувся до присутніх голова РДА.

Голови райдержадміністрації та ради нагородили Почесними грамотами та матеріальними винагородами працівників сільського господарства району, чия праця в пошані у всіх закарпатців.

Після нагородження відбувся урочистий концерт.

Остання зміна сторінки: 16-11-2013 18:49