Прапор Асамблеї громадських рад Закарпаття є символом громадської свідомості

14 листопада перший заступник голови РДА Валерій Сабов зустрівся з головою комісії з питань розвитку міжрегіональних зв'язків, співпраці з громадськими радами при РДА, МВК та депутатським корпусом Закарпатської області Громадської ради при ОДА Миколою Бережанським.

Микола Миколайович завітав на Рахівщину для того, щоб ознайомити керівництво РДА з меморандумом про прапор Асамблеї громадських рад Закарпаття.

Прапор Асамблеї є символом громадської свідомості Закарпаття та вручається Громадським радам при органах виконавчої влади краю, а також громадським організаціям.

На прапорі зображені: на першій стороні – герби України та Закарпаття, що символізують Закарпаття як невід’ємну частину України. Білий фон: білий — символ чистоти, добра. У прапорі він відбиває мирний побут і чистоту помислів жителів області; на зворотній стороні зображені герби всіх районів і міст обласного підпорядкування. Тут присутні всі 7 основних кольорів, що символізують красу, різноманіття і багатство краю, його процвітання.

Остання зміна сторінки: 15-11-2013 11:05