Офіційне відкриття Рахівської залізничної станції 22 грудня

Сьогодні, 14 листопада відбулася робоча зустріч керівника апарату райдержадміністрації Олени Кабаль з представником Львівської залізниці, а саме начальником пасажирського сектору Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Володимиром Сосною.

Обговорили питання функціонування залізничної станції міста Рахів, про терміни закінчення її реконструкції, відновлення зупинки на маршруті потягу Львів-Рахів в селі Білин та про придбання квитків у касах району у зручний для громадян час.

Укрзалізниця включила додаткові вагони до графікових поїздів. Ще один вагон додали і до поїзда № 606/605 Львів-Рахів-Львів відправленням зі Львова – 15 листопада, із Рахова – 16 листопада, - повідомив представник Львівської залізниці.

Ще одним подарунком для Рахівщини стане офіційне відкриття Рахівської залізничної станції 22 грудня, що стане новорічним подарунком від Укрзалізниці.

Участь у відкритті залізничної станції Рахів візьме голова районної державної адміністрації Дмитро Андріюк.

Остання зміна сторінки: 14-11-2013 18:46