Схема планування району – важливий картографічний документ

Нещодавно завершено розробку Схеми планування територій Рахівського району. Вже з 11 листопада розпочалося обговорення матеріалів Схеми.

За бажання, ознайомитися з картографічними матеріалами можна в приміщенні фойє райдержадміністрації.

IMG_1115- Районна влада, на виконання завдань глави держави, сприяє та надалі сприятиме залученню громадськості до прийняття важливих для життєдіяльності району рішень. Схема планування району – важливий картографічний документ, з яким мають ознайомитися мешканці нашого району. Думка кожного мешканця Рахівщини щодо Схеми буде взята до уваги, - зазначив голова районної адміністрації Дмитро Андріюк.

Нова схема планування території Рахівського району, як складова частина Генеральної схеми планування території України та схеми планування території Закарпатської області повинна стати довгостроковою програмою регіонального містобудівного розвитку та врахувати новітні тенденції і перспективи економічного розвитку району (природні ресурси, промисловість, транспорт та комунікації, сільське господарство, туризм тощо), а також внести певні корективи в існуючу систему розселення, виходячи із демографічної ситуації, що склалась на даний час, стану та перспектив розвитку економіки територіальних громад району.

Крім того Схема має визначити території переважного використання, де найбільш сприятливі умови для залучення інвестицій.

Остання зміна сторінки: 13-11-2013 17:42