До відкриття центру надання адмінпослуг в райдержадміністрації готові!

У райдержадміністрації при заступнику голови державної адміністрації Юрію Бендаку та за участі керівників районних служб, які надають адміністративні послуги, відбулась координаційна нарада щодо організації роботи районного Центру надання адміністративних послуг.

Основними питаннями, які були на обговоренні стало узгодження графіку роботи, облаштування робочих місць, огляд приміщення. Також було визначено дату відкриття центру - 1 грудня 2013 р.

За допомогою відповідного Центру мешканці Рахівщини зможуть без зайвих труднощів скористатись послугами наступних служб:

- Реєстраційна служба Управління юстиції;

- Управління Держземагентства у Рахівському районі Закарпатської області;

- Відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації;

- Управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

- Управління Ветеринарної медицини в Рахівському районі;

- Рахівське районне управління головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області;

- Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області;

- Рахівський районний відділ Державної міграційної служби України;

- Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної  державної адміністрації.

Остання зміна сторінки: 12-11-2013 16:04