Роботу дільничих перевірили керівники району та міліції

Протягом минулого тижня голова Рахівської райдержадміністрації Дмитро Андріюк та начальник Рахівського РВ УМВС України у Закарпатській області Віталій Шимоняк здійснили ряд спільних робочих поїздок у населені пункти району. Метою візитів було інспектування пунктів дільничих інспекторів міліції, їх матеріально-технічного забезпечення та умов роботи.

Наразі в районі працює 27 дільничних інспекторів, з яких майже половина має стаж роботи понад п’ять років. На кожного із інспекторів припадає по кілька тисяч чоловік з місцевого населення. Частина інспекторів, крім того, змушена щоденно добиратись до місця роботи. Важливим у якісній роботі місцевих «шерифів» є забезпечення їх приміщенням, адже в частині населених пунктів інспектори змушені ділити кабінети з працівниками сільських рад. Така ситуація, наприклад в селах Лазещина, Росішка, Косівська Поляна. В частині пунктів ДІМ необхідно провести ремонт приміщень, опалення тощо. Ефективна робота і вирішення проблемних питань у роботі інспекторів можливі тільки за умови якісної співпраці та об’єднання зусиль міліції, районної влади і місцевого самоврядування, - зазначив Дмитро Андріюк.

Нагадаємо, 30 жовтня у райдержадміністрації відбулась нарада про стан взаємодії органів місцевого самоврядування з органами внутрішніх справ, на якій зі звітом про роботу, проведену Рахівським РВ УМВС за 9 місяців, виступив керівник райвідділення Віталій Шимоняк.

Остання зміна сторінки: 11-11-2013 18:00