Вирішення проблем мешканців району - на контролі голови державної адміністрації

5 листопада голова державної адміністрації Дмитро Андріюк провів черговий особистий прийом мешканців району у громадській приймальні. Прийом відвідало 11 рахівчан та жителів сусідніх сіл. Турбували відвідувачів різноманітні питання, більша частина яких стосувалась виплати їм одноразової матеріальної допомоги.

Мешканка с. Чорна Тиса звернулась із проханням надати роз’яснення, чи мають право її діти, члени багатодітної сім’ї, на пільговий проїзд у міжміському автобусному транспорті.

Мешканка присілку Стебний, що в смт. Ясіня, звернулась із проханням посприяти у підключенні її будинку до електромережі. На жаль, більша частина таких проблем виникає через небажання чи відсутність можливості приватизувати своє житло мешканцями району. Ще однією причиною є доволі висока вартість виготовлення технічних умов на підключення, яку встановлює Обленерго. У даному випадку жительці селища за дорученням голови РДА буде надано відповідну правову допомогу з виготовлення правовстановлюючих документів на житло.

Інші питання, які були озвучені на прийомі голови державної адміністрації, стосувались працевлаштування, відновлення містків через потічки у м. Рахів, проведення берегоукріплювальних робіт тощо. На всі питання відвідувачам було надано детальні роз’яснення, відповідальним керівникам структурних підрозділів РДА голова адміністрації дав доручення із вирішення даних питань.

Остання зміна сторінки: 06-11-2013 18:32