На часі - атестація державних службовців

1 листопада в райдержадміністрації відбулась нарада при керівнику апарату РДА Олені Кабаль із працівниками апарату та керівниками самостійних структурних підрозділів. Повісткою дня став стан виконання директивних і розпорядчих документів. Про роботу, яка здійснюється посадовими особами в цьому напрямку, інформувала присутніх завідувач сектору контролю Тетяна Шмоцер, яка відзначила позитивні тенденції в дотриманні термінів та грунтовності опрацювання документації виконавцями.

Крім того учасники наради обговорили ще ряд важливих питань. Одне із них стосувалось дотримання законодавства щодо запобігання і протидії корупції. Із пам'яткою державного службовця щодо обмежень та відповідальності за корупційні правопорушення присутніх ознайомив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Василь Неміш.

Ознайомила присутніх із проектом розпорядження щодо проведення атестації державних службовців у 2013 році завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації Наталія Приймаченко. Вона наголосила на порядку проведення атестування та категоріях службовців, які йому підлягають.

Остання зміна сторінки: 01-11-2013 17:29