ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ – НЕЛЕГКА, АЛЕ ПОЧЕСНА ПРОФЕСІЯ

У четвер, 31 жовтня, працівники соціальних служб району зібрались у великій залі райдержадміністрації для урочистого відзначення Дня працівника соціальної сфери України. «У районі чимало людей, які потребують вашої уваги і турботи. Саме тому ваша професія є, напевно, однією із найшанованіших і найзатребуваніших у суспільстві.» - такими словами розпочав свято голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк. – «Виваженість і терпіння, доброзичливість і чуйність – основні риси справжнього соцпрацівника». Разом із в.п. голови райради Михайлом Фіркою вони привітали присутніх та відзначили найбільш активних почесними грамотами за особистий внесок у справу соціального захисту населення та високу організацію соціального піклування.

Приєдналась до слів вітання і начальник управління соціального захисту населення РДА Марія Спасюк, яка нагородила грамотами та грошовими преміями працівників свого відомства. Крім того, до святкового дійства долучились вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості, викладачі та учні Рахівської музичної школи, які подарували всім свої музичні, танцювальні та інші номери. Родзинкою концертної програми став виступ соліста гурту «Край» Івана Мисинчука.

Остання зміна сторінки: 01-11-2013 10:58