Думка кожного повинна бути почута

31 жовтня при голові РДА Дмитру Андріюку відбулося засідання «круглого столу» з лідерами громадських організацій. Обговорили Закон України «Про громадські об’єднання» та вимоги прикінцевих та перехідних положень цього закону, а також Програму економічного та соціального розвитку Рахівського району на 2014 рік.

- Такі зустрічі необхідно проводити частіше, оскільки думка кожного повинна бути почута, а особливо органами державної влади, - зауважив керівник району.

Серед питань, які піднімали керівники інститутів громадянського суспільства – порядок реєстрації організацій зі статусом Всеукраїнських, покращення фінансування гурткової роботи.

- У 2014 році буде приділено особливу увагу гуртковій роботі, і якщо вона буде формальною, на папері, то такі гуртки будуть закриватися, а фінансування перекидуватися на ті, які дійсно відвідують діти, та які приносять їм користь, - відповів голова РДА.

Також, керівники організацій висловили пропозицію внесення до Програми економічного та соціального розвитку Рахівського району на 2014 рік, фінансування будівництва музею культури гуцулів в м. Рахів та опублікувати Анонс щодо Програми в районній газеті, оскільки не всі користуються мережею Інтернет.

Остання зміна сторінки: 31-10-2013 18:08