На Рахівщині одним з пріоритетів визначено питання соціального захисту ветеранів війни

На виконання в регіонах завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни 31 жовтня при голові райдержадміністрації відбулася нарада за участі ветеранів війни.

Участь у заході взяли дев’ять ветеранів із майже двадцяти, що проживають на території району. Вони мали можливість поспілкуватися із головою Рахівської РДА Дмитром Андріюком та висловити побажання та питання, що їх турбують.

«Подвиг ветеранів Великої Вітчизняної війни – приклад мужності, героїзму, патріотизму для молодшого покоління», - з таких слів розпочав нараду Дмитро Андріюк.

В Україні одним з пріоритетів визначено питання соціального захисту ветеранів війни та поліпшення їх матеріального становища. Черговим кроком у турботі про ветеранів, покращенні їхнього пенсійного забезпечення стала Постанова Кабінету Міністрів України про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсій інвалідам війни та учасникам бойових дій. Так, 1 травня інвалідам війни ІІ і ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше, щомісячна державна адресна допомога до пенсії виплачується в розмірі, встановленому для інвалідів війни І групи.

Голова Рахівської районної організації ветеранів України Михайло Руснак, від імені всіх ветеранів висловив прохання допомогти у виділенні путівок для супроводжуючих ветеранів, оскільки значна їх частина вже не може пересуватися без допомоги. Поскаржились захисники Вітчизни на недостатність палива, що їх виділяють на пільговій основі, пришвидшення процедури заміни автотранспорту (через 10 років), неякісне ортопедичне взуття та інші питання побутового характеру.

За результатами наради головою адміністрації були дані відповідні доручення для вирішення проблем ветеранів.

- Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича якраз і спрямовані на посилення соціального та медичного захисту ветеранів війни, надання конкретної допомоги літнім людям. В основі державної соціальної політики стоїть адресність, справедливість та інтереси кожної людини, - зазначив очільник району.

Остання зміна сторінки: 31-10-2013 17:22