Безпека мешканців та гостей району - результат якісної співпраці правоохоронців, органів влади та місцевого самоврядування

30 жовтня у райдержадміністрації при голові РДА відбулась нарада про стан взаємодії органів місцевого самоврядування з органами внутрішніх справ стосовно дотримання законодавства України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян.

З інформацією про роботу, проведену Рахівським РВ УМВС України в Закарпатській області за 9 місяців поточного року перед присутнім керіництвом району, головами населених пунктів, керівниками відповідних служб району, дільничними інспекторами та іншими запрошеними виступив керівник райвідділення Віталій Шимоняк.

Наразі в районі працює 27 дільничних інспекторів, з яких майже половина має стаж роботи понад п’ять років. На кожного із інспекторів припадає близько 4,3 тис. чоловік з місцевого населення, частина з них, крім того, змушена щоденно добиратись до місця роботи. Тому одним із важливих завдань у співпраці правоохоронців із керівництвом населених пунктів є забезпечення інспекторів службовим житлом.

У цьому році правоохоронці похвалились збільшенням розкриваності злочинів при тому, що кількість заяв про правопорушення надійшло менше, ніж минулоріч.

Похвальною також є співпраця райвідділку із громадськими формуваннями, зокрема з ГФ «КРУК», представники якого надають допомогу при патрулюванні місць масових заходів у Рахові.

Доповнили слова Віталія Шимоняка голови смт. Великий Бичків Одарка Зеленко та с. Лазещина Іван Пранничук.

Про особливості роботи свого відомства також розповів присутнім начальник кримінально-виконавчої інспекції в Рахівському районі Юрій Локота.

Дмитро Андріюк підвів підсумки наради, висловивши побажання присутнім завжди знаходити спільну мову у забезпеченні правопорядку в районі. «Ми - важлива рекреаційна точка на карті України і мешканці району та його численні гості мають почувати себе тут у безпеці», - зауважив він.

Остання зміна сторінки: 30-10-2013 17:07