Півстоліття – це мить

Серед масових позакласних заходів особливе місце в житті кожної школи належить шкільним святам.
Кожне свято – яскрава подія в житті учнівського, педагогічного колективу, батьків, громадськості, невід’ємна  частина виховної роботи.
Свято, що проводилося минулої неділі у Середньоводянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, було  приурочене 50-ти річному ювілею навчального закладу й зібрало на урочистості чи не все село. Сюди прибули майже всі педагоги – ветерани, директори шкіл різних періодів, випускники різних поколінь, гості з країн близького та далекого зарубіжжя, науковці та професори різних вузів, представники дипломатичних відомств.
Надзвичайно цікавими були виступи багатьох відомих постатей науки, культури й мистецтва. На імпровізованій сцені працював цілий колектив ведучих із числа учнів та вчителів. Мінялися виконавці  й класні колективи, співаки й танцюристи, читці й класоводи, на зміну дівчатам виходили юнаки.
Всі виступи супроводжувалися гучними оплесками.
На святі ніхто не був забутий, адже майже всі були нагороджені грамотами, подяками, квітами. Всі, хто був на святі, отримали пам’ятні сувеніри із цікавими матеріалами з життя школи та букет живих квітів.
Змістовність програми свята, емоційність його учасників, яскраве та змістовне оформлення приміщень, імпровізованої зали, алея історичних фактів у фотографіях, різнопланові виставки, відкриття Євроклубу, святковий феєрверк, надали дійству грандіозності й незабутності.  Успішний показ вчителями, учнями, батьками духовної спадщини й національної самобутності з використанням літературного, музичного мистецтв продемонстрували різноманітність й багатство духовної культури середньоводянців, етнокультурне розмаїття, що притаманне цьому навчальному закладу.
Свято, як і годиться, почалося врученням хліба і солі першому заступнику голови Рахівської РДА  Валерію Сабову, який щиро привітав учасників дійства з визначною подією та побажав школі неперевершених успіхів у навчально-виховній роботі, покращення добробуту кожній родині, а освітянам подякував за їх суспільний подвиг.
Валерій Йосипович наголосив, зокрема, що півстоліття для історії – це мить. І не кількістю років вимірюється авторитет та імідж школи, а конкретними справами і якістю підготовки школярів до самостійного життя. Він зупинився також на зміцненні навчально-матеріальної бази школи, адже саме за сприяння райдержадміністрації тут побудовано спортивний майданчик, переобладнано систему опалення школи, облаштовано внутрішні вбиральні. Висловив упевненість, що середньоводянці впишуть ще не одну цікаву сторінку в історію розвитку навчального закладу й примножать славні традиції педколективу.
Привітав навчальний заклад і висловив слова подяки педколективу, учням, батькам  та всім організаторам за успішну підготовку й проведення свята начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Михайло Клементєв.

Управління освіти, молоді

та спорту Рахівської РДА