Проведено підсумки ІІ-го етапу Всеукраїнського профілактичного рейду „Урок”

На виконання наказу ССД ОДА № 49 від 19 серпня 2013 року та на виконання ст. 53 Конституції України, ст. 59 Закону України ,,Про освіту”, ст. 52 п. 1 та ст. 184 Кодексу України ,,Про адміністративне правопорушення” службою у справах дітей Рахівської райдержадміністрації спільно з працівниками управління освіти, молоді та спорту та працівниками СКМСД РВ ГУМВС України в Закарпатській області, проведено профілактичну-роз’яснювальну роботу з учнями, що не повернулися до навчального процесу за підсумками І-го етапу Всеукраїнського рейду ,,Урок”.

Управлінням освіти, молоді та спорту було надіслано на адресу служби у справах дітей 17 актів про невідвідування учнями шкіл більше 10-ти днів. З них, було розглянуто 7 актів і проведено відповідну роботу з батьками неповнолітніх. Решта на даний час перебувають на розгляді. В основному не приступили до навчання діти ромської національності, які знаходяться за межами країни.

Адміністраціям навчальних закладів, класним керівникам, соціальним педагогам наголошено на проведенні роз’яснювальної роботи з батьками, які ухиляються від виконання своїх обов’язків та за необхідності здійснювати заходи щодо притягнення таких батьків до відповідальності.

Остання зміна сторінки: 29-10-2013 11:48