Дмитро Андріюк проінспектував хід будівництва основних об’єктів району

У п’ятницю, 25 жовтня, голова державної адміністрації Дмитро Андріюк відвідав три основні будівельні об’єкти, які наразі зводяться на Рахівщині. Ці об’єкти мають важливе соціальне значення для району, адже це і приміщення нового акушерсько-гінекологічного корпусу в м. Рахів, і будівля школи в с. Кваси та Ясінянської дитячої школи мистецтв.

Керівник району перевірив хід робіт та поспілкувався із підрядниками про темпи виконання основних етапів. Так на будівництві АГК при Рахівській районній лікарні, будівельники завершили зовнішні оздоблювальні роботи та споруджують пандуси для майбутніх пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями. Дане будівництво було розпочате у 1990 році та тільки цьогоріч було отримано належне фінансування. Проектна потужність нового акушерсько-гінекологічного корпусу передбачена на 56 ліжок і розрахована на 21 відвідування за зміну. У поточному році на будівництво корпусу планується використати понад 3,2 млн. гривень, більша частина яких – за рахунок Фонду регіонального розвитку, інша – за рахунок коштів обласного бюджету.

Як вже зазначалось раніше, будівництво загальноосвітньої школи І-Ш ступенів у селі Кваси на 500 учнівських місць було розпочато у цьому році. Наразі, за сприяння голови ОДА Олександра Ледиди, з обласного бюджету передбачено його фінансування на суму 800 тисяч гривень. Нещодавно керівництвом району та області було символічно закладено капсулу під фундамент цієї школи, роботи по спорудженню якого зараз інтенсивно ведуться.

Будівництво, точніше реконструкція існуючої адмінбудівлі в корпус Ясінянської дитячої школи мистецтв, яке також відвідав голова РДА, було розпочато в 2011 році. Проектом передбачено сучасне приміщення із навчальними класами, танцювальною та концертною залами, вартість якого близько 3,7 млн. гривень. Дмитро Андріюк зауважив, що пріоритетними є дотримання строків та усіх необхідних проектних вимог до такого виду будівництва, тим паче, якщо мова йдеться про навчання дітей.

Остання зміна сторінки: 28-10-2013 18:00