![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
25 жовтня проведено комісію з питань захисту прав дитини при Рахівській райдержадміністрації. На порядку денному розглянули питання про можливість виконувати обов’язки опікуна; надання згоди на здійснення будь-яких правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування, яким мають діти; про виконання батьківських обов’язків та позбавлення батьківських прав; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
- Захист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства, - зауважив заступник голови комісії з питань захисту прав дитини Валерій Сабов.
Остання зміна сторінки: 26-10-2013 16:18