Визначено пункти прийому молока

Для динамічного розвитку економіки України та її регіонів вкрай важливою є реалізація потужного агропромислового потенціалу нашої держави, - про це ідеться у соціальних ініціативах, проголошених Главою держави.

На реалізацію завдань, доручень Президента України щодо підтримки і розвитку аграрного сектору як ключової складової продовольчої незалежності регіону, 24 жовтня в селі Лазещина, відбулася кущова нарада по питанню організації заготівлі молока від особистих селянських господарств.

Участь у нараді взяли начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитро Ігнатюк, завідувач Ясінянською лікарнею ветеринарної медицини Василь Молдавчук, голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Рахівська бринза» Микола Волощук, виконавчий директор кооперативу Василь Спащук та представники територіальних громад селища Ясіня, сіл Чорна Тиса і Лазещина.

Головував на нараді заступник голови райдержадміністрації Юрій Бендак.

У ході проведення наради було визначено пункти прийому молока, а саме: в селищі Ясіня – присілок Свидовець, вул. Визволення, 70 «а», магазин «777 дрібниць»; в селі Чорна Тиса – урочище Довжана, магазин п/п «Павлючок О.В.» та в селі Лазещина – магазин п/п «Кувік М.Ю.». Учасники обговорили ряд питань щодо заготівлі молока від дворогосподарств населення.

- Заготівлю молока від особистих селянських господарств буде розпочато 29 жовтня по ціні 3 грн. 50 коп. за 1 літр молока базисної жирності (3,4%), - повідомив голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Рахівська бринза» Микола Волощук.

Заготівля молока на перших порах буде проводитися два рази на тиждень – вівторок і четвер. Мешканці сіл Луг, Росішка та селища Кобилецька Поляна можуть здавати коров’яче молоко відразу у сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Рахівська бринза» за адресою с. Луг, 318.

Підводячи підсумки наради заступник очільника району Юрій Бендак наголосив на тому, що зараз пріоритетом є доведення до відома населення про можливість здачі коров’ячого молока, яке після відповідної переробки та фасування надходитиме до шкільних закладів, садочків та закладів охорони здоров’я, а згодом буде продаватися і у роздрібній мережі.

Остання зміна сторінки: 25-10-2013 09:40