З робочим візитом на Рахівщині побував Михайло Попович

23 жовтня до Рахівського району з робочим візитом приїздив заступник голови облдержадміністрації Михайло Попович.
Метою візиту заступника голови ОДА стало ознайомлення з роботою фермерського господарства «Агроспол» та проведення особистого прийому громадян.
Мешканець міста Рахів, голова особистого селянського господарства звернувся до Михайла Михайловича з важливим для нього питанням, надання підтримки з обласного бюджету на розвиток вівчарства.

Голова Костилівської сільської ради, звернулася по питанню можливості фінансування з обласного бюджету розроблення детальних планів населених пунктів. Оскільки населений пункт, який представляє заявниця є наймалоземельнішим в Україні, в ньому не діють жодні підприємства, а сума 230 тис. грн. за виготовлення детального плану села є не підйомною.

В другій половині дня заступник голови обласної адміністрації Михайло Попович, заступник голови райдержадміністрації Юрій Бендак та начальник відділу агропромислового розвитку Дмитро Ігнатюк відвідали фермерське господарство «Агроспол», яке створено у 2003 році. Основним видом діяльності підприємства є розведення великої рогатої худоби, свиней, коней. Крім цього у господарстві діє цех по переробці м’яса, який виробляє до 30 видів м'ясо-копчених виробів. Продукцію, яку виробляють, продають у власних магазинах.
В найближчому майбутньому планується ввести в експлуатацію бойню з потужністю забою за зміну 20 голів великої рогатої худоби або100 голів свиней.
В 2011 році фермерському господарству з обласного бюджету було відшкодовано 78,4 тис. грн. за виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво бойні, а в 2012 році - 93,3 тис. грн. за закуплене обладнання.
Цьогоріч підприємство розпочало будівництво показового господарства на полонині «Перисліп».

Остання зміна сторінки: 24-10-2013 12:26