Про запобігання насильству в сім'ях розмовляли на Координаційній раді

23 жовтня в райдержадміністрації пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми під керівництвом першого заступника голови державної адміністрації Валерія Сабова.

Заступник голови Координаційної ради, начальник управління соціального захисту населення РДА Марія Спасюк ознайомила учасників із порядком роботи та повноваженнями даного органу. За її повідомленням, наразі створено банк даних сімей Рахівського району, де мали місце випадки скоєння насильства в сім’ї. Він постійно оновлюється в міру надходження відповідних повідомлень від органів внутрішніх справ. Наразі за три квартали поточного року таких спеціальних карток обліку надійшло 106, з них  100 – про факт скоєння насильства відносно жінок.

Про механізм взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, проінформувала членів ради директор Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Вайнагій. Як зазначила вона, одним із завдань даного органу є координація зусиль всіх суб’єктів соціальної роботи для успішного запобігання, надання допомоги в подоланні кризових явищ у відповідних сім’ях та попередження їх повторного виникнення.

Про стан соціально-профілактичної роботи із неблагополучними сім’ями розповів заступник начальника СДІМ Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області Володимир Савчук. Ним також було наведено деякі пропозиції, які сприятимуть покращенню соціального клімату та профілактиці виникнення вказаних негативних явищ.

Остання зміна сторінки: 24-10-2013 11:00