Нове спортивне поле отримали середньоводянці

У понеділок, 21 жовтня, новий спортмайданчик зі штучним покриттям відкрили у с. Середнє Водяне за участі голови державної адміністрації Дмитра Андріюка, голови районної ради Миколи Беркела, керівника апарату адміністрації Олени Кабаль та начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Михайла Клементєва. Це вже друге міні-поле, відкрите цьогоріч на Рахівщині.

- Молодь та підприємці села показали, як згуртованість та продуктивний діалог із районною і обласною владою можуть привести до позитивного результату. Мені приємно було спостерігати ініціативу місцевих мешканців при спорудженні майданчика та зі своєї сторони підтримувати її, - зазначив на урочистому відкритті поля Дмитро Андріюк.

За вагомий внесок при будівництві спортивного поля спільними грамотами районних адміністрації та ради керівництво району відзначило дванадцятьох мешканців села та підприємців. Шкільні футбольні команди ж отримали комплекти спортивної форми і щирі побажання подальших перемог.

2013-й рік для Середньоводянської ЗОШ І-ІІІ ст. став щедрим на знаменні події. Крім презентації майданчика, навчальний заклад святкує подвійний ювілей: 235-річчя від дати першої  історичної згадки про навчання у селі та 50-річчя від дати заснування школи.

Остання зміна сторінки: 23-10-2013 15:35